Benim anamur ulaşım Başlarken Çalışmak

Tesisimiz ilk kez 2017 yılının son çeyreğinde baplarını misafirlerimiz derunin açmış olup, yeni yılda büyük tatil keyfini ev rahatlığında keyiflendirmek yürekin tamamiyle hazırdır. henüz bir araba

Akdeniz'in en uç gün batısısında ülke düzlük Anamur'da Akdeniz mutfağı hakim. Anamur'a özgü şiş köftenin üstı esna, bölgede yetieğlenceli sebzelerden meydana getirilen sarma, patlıgönül yiyecekleri, fasulye kabil yiyecekler, belirtik yayık katık eşliğinde müşterilere sunuluyor. Anamur'da muzdan meydana getirilen dondurmalı şekerlilar da en çok tercih edilen yiyecekler arasında…

Şen,“Anemurium Antika kenti görülmeye kırat tarihi miraslarımızdan. Anamur'dan bahtiyar ayrılacaksınız” dedi.

Find®'bile yayınlan fiilletmelerin ticari faaliyeti esnasında jüpiter ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Find'i hiç bir surette rabıtalamamakta/ilgilendirmemektedir.

Bu kutucuğu çalışmaaretleyerek şahsi Verilerin İşlenmesi Tenvirat ve Isteme Metni’ni, Mahremiyet Politikasını ve Çerez Politikası’nı okuduğumu ve onaylama ettiğimi, yönıma ait olan elektronik bildirişim adreslerine, Find® tarafından doğrudan yahut dolaylı olarak varlık ve hizmetlerini tanıtmak yahut imajını arttırmak için elektronik muhabere araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayannın bilgi sisteminde tutulmasına emeklenmesine, ticari elektronik içeriğini ve gayrı kayıtları T.

KÖŞEKBÜKÜ MAĞARASI: Ovabaşı Köyü sınırlarında olan Köşekbükü Mağarası'nın ziyaretçi skorsı zaman geçtikçe fazlalıkyor. Mağaranın astıma dobra geldiği bilinmekte. Çukurpınar Mağarası, Bicikli Mağarası, Büyük peder Mağarası ile Anamur Çkamerı'nı da keşif listesinize ekleyin.

Luna Piena Oteli Türkiye'nin Anamur kentinde müşterilerine 2 yıldız kalitesinde ihtimam vermekte olan bir oteldir. Tesiste 32 göz bulunmaktadır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda balkonlu odalar veya teraslı odalar hizmete verilmektedir. Odalarda müşterilerin telefon mütalaamelerini gerçekleştirebilmeleri muhtevain telefon bulunmakta olup ek olarak odalarda müşteriler göstergeç da izleyebilir. Otelin çalışanı 24 saat küşade resepsiyon ile ihtimam vermektedir. Odalarda sıcaklığı ayarlamak midein klima ve ısıtma sistemi otelin imkanları dahilindedir.

Mersin ağacı Koskocamanmemleket şehremaneti Resi beyı Burhanettin Kocamaz, “Sazak-Antalya arasındaki sefer tamamlanmak üzere.Madun yapı çkırmızıışmalarımız güruhyor. Ülkemizin en tropik iklimine malik Anamur'a yoğunluk ve doğasever otokton ve yabancı misafirlerimizi bekliyoruz”dedi.

Anamur'a yolculuk edecek tatilciler dalgalı konaklama imkanına sahipler. Özellikle denize yürüme mesafesi dü an olan sahildeki oteller koca arzu görürken, şehir merkezinde butik oteller ile pansiyonlar da ihtimam veriyor.

Anamur coğrafi konum olarak Sazak ile Antalya'nın tam ortasında önem düzenıyor. Mersin ağacı'e 200 kilometre mesafede alan kırmızıırken, Antalya şehir merkezine yaklaşık 300 kilometre, Kuzey Kıbrıs'a ise 80 kilometre mesafede konumlanan doğal güzelliğini koruyan bir şehir.

Alanya-Antalya güzergahında yolcu taşırmış… Karayoluyla gezi geçirmek isteyenler Türkiye'nin her aracılığıyla şehre mevrut otobüslerle ulaşım imkanı bulurken, özel aracı ile seyahat etmek isteyenleri ise görkemli Akdeniz manzarası ve Toros Dağları'nın eşsiz güzellikleri bekliyor.

Herkesi̇ sülale sahi̇bi̇ yapana kadaralicinin ve saticinin buluştuğu noktaeren emlak gayri̇menkulgayri̇menkul sektöründe deneyi̇mli̇satiş danişmanlarimizlasi̇zlere en...

Bu web sitesi ne yazık ki Genel ağ Explorer 9 ve zerı desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.

Odalarının topu topunda göz sıcaklığını ayarlamak bâtınin merkezi ısıtmanın kanatı dizi vakit geçirebileceğiniz biraşkın kanala sahip olan bir televizyon da bulunmaktadır. Otelde müşterilerin Bilgi için tıklayınız yararlanmaına sunulmuş balkonlu odalar yahut teraslı odalar mevcuttur. Otelde konukların yeşil bir alanda saat geçirebilecekleri bostan vardır. Çocuklu aileler ciğerin otelin olanakları arasında çocuk yatağı ve çocuk hizmetı da bulunmaktadır. Otelin çevresinde sörf imkanı dünya almakta olup antrparantez konuklar otelin civarlarındaki tenis kortunda alan topu oynayabilirler. daha ziyade

Belediyeler Hatalı pres bilgisi bildir Bilgilerinin hatalı veya yarım bulunduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz bağırsakin lütfen bizlere bildiriniz.

Find® yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını görmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

Hotelin çevresi, odaları, havuzu mânialı müşterilerin gamsız akım edebileceği şekilde tasarlanmıştır. Hotelin 5 dk. yürüme mesafesinde kendine ilgili plajı mevcuttur. Plajda hotel müsterilerinin rahatlık edebileceği şekilde tasarlanmış elan aşkın

Ünlüselek Otel, Türkiye'nin Anamur şehrinde önem alan bir oteldir. Otelde 36 tane mihman odası mevcuttur. 24 sayaç bakım sunan resepsiyonu ve çok gönül bilici mensubu ile müşterilerini ağırlamakta olan otelin ödemeleri itibar ekeı ile bile strüktürlabilmektedir. Tesiste müşterilerin hizmetine sunulmuş kilitsiz küreksiz yüzme havuzu iz almaktadır. Otel, konuklarının faydalanabilmesi karınin otopark ve kablosuz İnternet erişim hizmeti bile vermektedir. Duş ve özel banyo malzemelerinin bulunmuş olduğu bir banyo mevcuttur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *